24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
| Product Code: | EULP-SMT96W24V |
| Product Name: | 24V 96W Dimmable Slimline LED Driver |
| Input: | 220-240v |
| Output: | DC24v |
| Amperage: | 4.0A |
| Measurement in cm: | Height: 2.2 Length: 33.0 Width: 3.0 |
| Wattage: | 96W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
EULP-SMT96W24V.
Categories: LED Drivers, Power Supplies, Luxman Transformer & Accessories, lighting
Related products
60VA Electronic Looping Transformer
10W Dimmable Driver
24V 60W Dimmable Slimline LED Driver
60VA Electronic Transformer
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Cool White
| Product Code: | YMW-3528-60/CW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |

