240v 4W E27 LED G125 Wonky Smoke Filament Bulb
| Product Code: | HX-G125-4W/SM |
| Product Name: | 240v 4W E27 LED G125 Wonky Smoke Filament Bulb |
| Glass Colour: | Smoke |
| Specifications: | Colour Temperature:
Warm White: 2200K Lumen: 140lm Dimmable Spiral Filament |
| Measurements in cm: | Height: 17.6
Diameter:12.5 |
| Lifespan: | 15000 hours |
| Wattage: | 240v 4W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
HX-G125-4W/SM
Categories: LED & Decorative Bulbs, lighting
Related products
Single Remote RGB Controller
80W Power Supply for LED Strip Light
5W LED Non-Dimmable Driver
230v 18W Colour Changing Waterproof LED fitting
Replacement COB LED Board Only 10W
50W Power Supply for LED Strip Light
35W Power Supply for LED Strip Light
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-60/WW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

