240v 4W E27 LED G125 Wonky Amber Filament Bulb
| Product Code: | HX-G125-4W/AB |
| Product Name: | 240v 4W E27 LED G125 Wonky Amber Filament Bulb |
| Glass Colour: | Amber |
| Specifications: | Colour Temperature:
Warm White: 2200K Lumen: 140lm Dimmable Spiral Filament |
| Measurements in cm: | Height: 17.6
Diameter: 12.5 |
| Lifespan: | 15000 hours |
| Wattage: | 240v 4W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
HX-G125-4W/AB
Categories: LED & Decorative Bulbs, lighting
Related products
5W LED Non-Dimmable Driver
80W Power Supply for LED Strip Light
25W Power Supply for LED Strip Light
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-60/CW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

