240v 4W E27 LED Filament Long T30 Spiral Bulb
| Product Code: | HX-LST30-300/WW |
| Product Name: | 240v 4W E27 LED Filament Long T30 Spiral Bulb |
| Colour: | Clear |
| Specifications: | Colour Temperature:
Warm White 2200K / 300-320lm Dimmable |
| Measurement in cm: | Height: 29.6
Diameter: 3 |
| Lifespan: | 15 000 hours |
| Wattage: | 240v 4W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
HX-LST30-300/WW
Categories: LED & Decorative Bulbs, lighting
Related products
10W LED Non-Dimmable Driver
230v 18W Colour Changing Waterproof LED fitting
24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-60/CW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-60/WW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

