240v 4W E27 LED Filament Long T18 Spiral Bulb
| Product Code: | HX-LST30-185/WW |
| Product Name: | 240v 4W E27 LED Filament Long T18 Spiral Bulb |
| Colour: | Clear |
| Specifications: | Colour Temperature: Warm White 2200K / 300-320lm
Dimmable |
| Lifespan: | 15 000 Hours |
| Wattage: | 240v 4W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
HX-LST30-185/WW
Categories: LED & Decorative Bulbs, lighting
Related products
80W Power Supply for LED Strip Light
5W LED Non-Dimmable Driver
Replacement COB LED Board Only 10W
Single Remote RGB Controller
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Blue
35W Power Supply for LED Strip Light
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Cool White
| Product Code: | YMW-3528-60/CW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |

