240v 4W E27 LED A165 Large Pear Smoke Filament Bulb
| Product Code: | HX-PS165-4W/SM |
| Product Name: | 240v 4W E27 LED A165 Large Pear Smoke Filament Bulb |
| Glass Colour: | Smoke |
| Specifications: | Colour Temperature: Warm White: 2000K Lumen: 140lm Dimmable |
| Measurements in cm: | Height: 26.5 Diameter: 16.5 |
| Lifespan: | 15000 hours |
| Wattage: | 240v 4W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
HX-PS165-4W/SM
Categories: LED & Decorative Bulbs, lighting
Reviews (0)
Related products
230v 18W Colour Changing Waterproof LED fitting
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-60/WW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
60VA Electronic Looping Transformer
24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
5W LED Non-Dimmable Driver
80W Power Supply for LED Strip Light
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-240S/WW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 2000lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.