230v 6W LED SMD Round Mini Panel Light
| Product Code: | LED-6-D/CW |
| Product Name: | 230v 6W LED SMD Round Mini Panel Light |
| Colour: | White |
| Specifications : | Dimmable with built-in driver |
| Kelvin / Lumen : | Cool White: 6000K / 420lm |
| Measurement in cm: | Height: 1.5
Diameter: 12 |
| Lamps: | 6W SMD LED |
| Wattage: | 230v 6W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
LED-6-D/CW
Categories: lighting, Surface Mounted 230V LED & GU10
Related products
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-240S/CW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
35W Power Supply for LED Strip Light
120W Power Supply for LED Strip Light
80W Power Supply for LED Strip Light
60VA Electronic Looping Transformer
24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-100-24V/WW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 2000lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

