230v 60W Small Glass Molten Ceiling Light
| Product Code: | T- KLC-1428-S/SM |
| Product Name: | 230v 60W Small Glass Molten Ceiling Light |
| Colour: | Smoke Glass and Black |
| Measurement in cm: | Height: 20.5 Diameter: 21 |
| Lamps: | 1 x E27 Note: Only Golf Ball G45 Bulb is suitable for this fitting |
| Wattage: | 230v 60W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
T-KLC-1428-S/SM
Categories: Ceiling Fittings, lighting
Related products
24V 60W Dimmable Slimline LED Driver
50W Power Supply for LED Strip Light
25W Power Supply for LED Strip Light
120W Power Supply for LED Strip Light
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White
| Product Code: | YM-100-24V/NW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin/Lumen: | Natural White: 4000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
5W LED Non-Dimmable Driver
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Cool White
| Product Code: | YMW-3528-60/CW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |

