230v 60W Large Glass Orb Ceiling Light
| Product Code: | T-KLC-1427-L/AB |
| Product Name: | 230v 60W Large Glass Orb Ceiling Light |
| Colour: | Amber Glass and Black |
| Measurement in cm: | Height: 22 Diameter: 26 |
| Lamps: | 1 x E27 |
| Wattage: | 230v 60W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
T-KLC-1427-L/AB
Categories: Ceiling Fittings, lighting
Reviews (0)
Related products
50W Power Supply for LED Strip Light
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Blue
230v 18W Colour Changing Waterproof LED fitting
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White
| Product Code: | YM-100-24V/NW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin/Lumen: | Natural White: 4000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.