230v 60W E27 Small Diamond Cut Glass Pendant
| Product Code: | CA-KLCH-3093/CH |
| Product Name: | 230v 60W E27 Small Diamond Cut Glass Pendant |
| Colour: | Chrome Cup Black wire and Chrome Glass |
| Measurement in cm: | Full Height: 160 Glass: Height: 11 Diameter: 22 |
| Lamps: | 1 x E27 G45 Golf Ball Bulb |
| Wattage: | 230v 60W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
CA-KLCH-3093/CH
Categories: Glass Pendants, lighting
Reviews (0)
Related products
5W LED Non-Dimmable Driver
80W Power Supply for LED Strip Light
Replacement COB LED Board Only 10W
24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Cool White
| Product Code: | YMW-3528-60/CW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |


Reviews
There are no reviews yet.