230v 60W E27 Half Round Glass Wall Light
| Product Code: | SF-655/P-W (16 in stock) |
| Product Name: | 230v 60W E27 Half Round Glass Wall Light |
| Colour: | Washed Pink with Printed Glass |
| Measurement in cm: | Height: 17
Width: 32 Depth: 8 |
| Lamps: | 1 x E27 |
| Wattage: | 230v 60W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
SF-655/P-W (16 in stock)
Categories: Decorative Wall Lights, lighting
Related products
35W Power Supply for LED Strip Light
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Components
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-100-24V/CW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

