230v 60W E27 2 Core White Fabric Cable Pendant
| Product Code: | DA-KLCH-777/WH |
| Product Name: | 230v 60W E27 2 Core White Fabric Cable Pendant |
| Colour: | White |
| : | |
| Measurement in cm: | Full Height: 220 |
| Lamps: | 1 x E27 |
| Wattage: | 230v 60W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
DA-KLCH-777/WH
Categories: lighting, Mixed Media Pendants
Related products
230v 18W Colour Changing Waterproof LED fitting
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Blue
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-60/WW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

