230v 5W LED COB Grey Round 180 Degrees Tilt with Lens Wall Light
| Product Code: | Y-LED-3201-1/G |
| Product Name: | 230v 5W LED COB Grey Round 360 Degrees Tilt with Lens Wall Light |
| Colour: | Matt Grey |
| Specifications: | Non Dimmable Die Cast Aluminium |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 328lm |
| Measurement in cm: | Height: 10.5 Depth: 11 Depth Swiveled: 13 Diameter: 6.5 |
| Lamps: | 5W COB LED |
| Wattage: | 230v 5W |
| IP Rating: | IP54 |
SKU:
Y-LED-3201-1/G
Categories: lighting, Outdoor Lights LED
Related products
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-60/CW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

