230v 50W GU10 Two Adjustable Spot Lights on a Plate
| Product Code: | N-KLS-644-2P/WH |
| Product Name: | 230v 50W GU10 Two Adjustable Spot Lights on a Plate |
| Colour: | White |
| Measurement in cm: | Diameter: 17 Depth: 12 |
| Lamps: | 2 x GU-10 |
| Wattage: | 230v 100W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
N-KLS-644-2P/WH
Categories: lighting, Spot Lights GU10 & G9 230V High Voltage & 12V Low Voltage
Reviews (0)
Related products
24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
Single Remote RGB Controller
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-100-24V/CW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.