230v 50W GU10 Three Adjustable Black & Copper Spot Lights on a Plate
| Product Code: | N-KLS-851-3P/BL |
| Product Name: | 230v 50W GU10 Three Adjustable Black & Copper Spot Lights on a Plate |
| Colour: | Black & Chrome Red Cord |
| Measurement in cm: | Diameter: 23 Depth: 11.5 |
| Lamps: | 3 x GU-10 |
| Wattage: | 230v 150W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
N-KLS-851-3P/BL
Categories: lighting, Spot Lights GU10 & G9 230V High Voltage & 12V Low Voltage
Reviews (0)
Related products
Single Remote RGB Controller
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-100-24V/CW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Warm White
| Product Code: | YMW-3528-60/WW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |
5W LED Non-Dimmable Driver
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Blue
35W Power Supply for LED Strip Light
80W Power Supply for LED Strip Light
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-100-24V/WW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 2000lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.