230v 50W G5.3 Bi-PIN 4 Lights DR111 Rectangular Surface Mounted, Oxidated Silver
| Product Code: | HP-9724D/SL |
| Product Name: | 230v 50W G5.3 Bi-PIN 4 Lights DR111 Rectangular Surface Mounted, Oxidated Silver |
| Colour: | Oxidated Silver |
| Specifications: | Non Dimmable Reflector available in 24 and 48 Degrees Lamps included |
| Measurement in cm: | Height: 13 Length: 60 Width: 15 |
| Lamps: | 4 x BiPin G5.3 |
| Wattage: | 230v 200W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
HP-9724D/SL
Categories: Commercial Pendants And Spot Lights, lighting
Reviews (0)
Related products
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
120W Power Supply for LED Strip Light
60VA Electronic Looping Transformer
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Cool White
| Product Code: | YMW-3528-60/CW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-100-24V/CW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.