230v 4x7W GU10 LED Square Tilt Down Light
| Product Code: | HP-9604FM-LED |
| Product Name: | 230v 4x7W GU10 LED Square Tilt Down Light |
| Colour: | Oxidised Silver |
| Specifications: | Optional Dimmable |
| Measurement in cm: | Frame Length: 19.6 Width: 19.6 Cut Out Height: 8 Length: 17.5 Width: 17.5 |
| Lamps: | 4 x 7W LED GU10 |
| Wattage: | 230v 28W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
HP-9604FM-LED
Categories: Down Lights LED, lighting
Reviews (0)
Related products
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-240S/WW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 2000lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
60VA Electronic Transformer
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-240S/CW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.