230v 40W Style Plate Pendant
| Product Code: | T-KLCH-40/BL |
| Product Name: | 230v 40W Style Plate Pendant |
| Colour: | Black |
| Measurement in cm: | Full Height: 125
Shade Height: 17 Shade Diameter: 18 |
| Lamps: | 1 x E27 |
| Wattage: | 230v 40W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
T-KLCH-40/BL
Categories: lighting, Metal Pendants
You may also like…
Trends Plate Wall Light
Related products
25W Power Supply for LED Strip Light
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Warm White
| Product Code: | YMW-3528-60/WW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |
Replacement COB LED Board Only 10W
60VA Electronic Looping Transformer
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
10W Dimmable Driver
24V 60W Dimmable Slimline LED Driver
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-60/CW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

