230v 40W Nougat Pendant
| Product Code: | 3E-KLCH-106/CL |
| Product Name: | 230v 40W Nougat Pendant |
| Colour: | Antique Brass and Clear Glass |
| Measurement in cm: | Fitting Height: 159 Diameter: 13 Glass Height: 32 |
| Lamps: | 1 x E27 |
| Wattage: | 230v 40W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
3E-KLCH-106/CL
Categories: Glass Pendants, lighting
Reviews (0)
Related products
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White
| Product Code: | YM-100-24V/NW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin/Lumen: | Natural White: 4000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
24V 60W Dimmable Slimline LED Driver
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Blue
25W Power Supply for LED Strip Light
120W Power Supply for LED Strip Light
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Components
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-100-24V/CW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.