230v 40W E27 Small White Clips Ceiling Fitting
| Product Code: | K-3009/WH-S |
| Product Name: | 230v 40W E27 Small White Clips Ceiling Fitting |
| Colour: | White Clips with White Glass
Clips Available in: Antique Brass Copper White and Satin Chrome |
| Measurement in cm: | Fitting: Height: 11.5 Diameter: 30 |
| Lamps: | 1 x E27 |
| Wattage: | 230v 40W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
K-3009/WH-S
Categories: Ceiling Fittings, lighting
You may also like…
230v 60W E27 Half Round Glass Wall Light
Related products
10W LED Non-Dimmable Driver
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Components
60VA Electronic Looping Transformer
120W Power Supply for LED Strip Light
35W Power Supply for LED Strip Light
24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
24V 60W Dimmable Slimline LED Driver
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-240S/CW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

