230v 40W E27 Small Laser Cut Metal Ball Pendant, Matt Black
| Product Code: | G-KLCH-820-S/BL |
| Product Name: | 230v 40W E27 Small Laser Cut Metal Ball Pendant, Matt Black |
| Colour: | Matt Black |
| Measurements in cm: | Full Height: 145
Metal Shade: H:17 Diameter:20 |
| Lamps: | 1 x E27 |
| Wattage: | 230v 40W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
G-KLCH-820-S/BL
Categories: lighting, Metal Pendants
You may also like…
230v 40W E14 Laser Cut Metal Cylinder Black Wall Light
Related products
Single Remote RGB Controller
10W Dimmable Driver
120W Power Supply for LED Strip Light
10W LED Non-Dimmable Driver
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Warm White
| Product Code: | YMW-3528-60/WW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |
5W LED Non-Dimmable Driver
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-100-24V/WW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 2000lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

