230v 40W E27 Satin Mobile 4 Light Pendant
| Product Code: | K-KLCH-520-4/ST |
| Product Name: | 230v 40W E27 Satin Mobile 4 Light Pendant |
| Colour: | Satin |
| Measurement in cm: | Full Height: 123
Diameter: 69 |
| Lamps: | 4 x E27 |
| Wattage: | 230v 160W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
K-KLCH-520-4/ST
Categories: lighting, Modern Day Chandeliers and Pendants
You may also like…
230v 60W E27 Mobile Single Wall Light, Satin Chrome
Related products
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Components
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-60/WW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
50W Power Supply for LED Strip Light
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-240S/WW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 2000lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

