230v 40W E27 Bullet Twisted Fabric Cord Pendant, Chrome
| Product Code: | DA-KLCH-888/CH |
| Product Name: | 230v 40W E27 Bullet Twisted Fabric Cord Pendant, Chrome |
| Colour: | Chrome |
| Measurement in cm: | Full Height: 138 |
| Lamps: | 1 x E27 |
| Wattage: | 230v 40W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
DA-KLCH-888/CH
Categories: lighting, Metal Pendants
Related products
60VA Electronic Transformer
10W LED Non-Dimmable Driver
35W Power Supply for LED Strip Light
80W Power Supply for LED Strip Light
Single Remote RGB Controller
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-60/WW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

