230v 40W E27 40 Light Large Supernova Pendant
| Product Code: | WE-KLCH-301/GD |
| Product Name: | 230v 40W E27 40 Light Large Supernova Pendant |
| Colour: | Gold |
| Measurement in cm: | Fitting Height: 60 + 50 Rod + 80 Chain
Length: 128 Width: 120 |
| Lamps: | 40 x E27(Bulbs not included) |
| Wattage: | 230V 1600W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
WE-KLCH-301/GD
Categories: lighting, Modern Day Chandeliers and Pendants
Related products
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
120W Power Supply for LED Strip Light
10W LED Non-Dimmable Driver
5W LED Non-Dimmable Driver
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-60/CW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Cool White
| Product Code: | YMW-3528-60/CW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |

