230v 40W E14 XL Float Glass Lantern
| Product Code: | B-KLCH-2001-6XL |
| Product Name: | 230v 40W E14 XL Float Glass Lantern |
| Colour: | Chrome with Float Clear Glass |
| Measurement in cm: | Fitting Height: 88 + Chain 100 Fitting Diameter: 45 |
| Lamps: | 6 x E14 |
| Wattage: | 230v 240W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
B-KLCH-2001-6XL
Categories: lighting, Modern Day Chandeliers and Pendants
Reviews (0)
Related products
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Components
5W LED Non-Dimmable Driver
35W Power Supply for LED Strip Light
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-60/CW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-60/WW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.