230v 3W G9 LED Tear Drop Glass Wall Light
| Product Code: | T-KLW-130 |
| Product Name: | 230v 3W G9 LED Tear Drop Glass Wall Light |
| Colour: | Satin Gold with Opal White Glass |
| Measurements in cm: | Height: 37 Width: 15 Depth: 16 Glass: Diameter: 10 |
| Lamps: | 1 x 3W G9 LED Non Dimmable Bulbs included |
| Wattage: | 230v 3W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
T-KLW-130
Categories: Decorative Wall Lights, lighting
Reviews (0)
Related products
35W Power Supply for LED Strip Light
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Components
80W Power Supply for LED Strip Light
Replacement COB LED Board Only 10W
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Cool White
| Product Code: | YMW-3528-60/CW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |


Reviews
There are no reviews yet.