230v 3W G9 LED Fizz Pop 15cm Opal Glass Pendant, Bulb incl.
| Product Code: | 3E-KLCH-108-15 |
| Product Name: | 230v 3W G9 LED Fizz Pop 15cm Opal Glass Pendant, Bulb incl. |
| Colour: | Antique Brass and Opal White Glass |
| Measurement in cm: | Fitting Height: 156
Diameter: 15 Glass Diameter: 14 |
| Lamps: | 1 x 3W G9 LED
(Non Dimmable Bulbs included) |
| Wattage: | 230v 3W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
3E-KLCH-108-15
Categories: lighting, Modern Day Chandeliers and Pendants
You may also like…
230v 3W G9 LED Fizz Pop Wall Light
Related products
35W Power Supply for LED Strip Light
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-240S/CW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-60/WW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

