230v 3W G9 LED 8 Light Octopus Pendant
| Product Code: | 3E-KLCH-1044/8 |
| Product Name: | 230v 3W G9 LED 8 Light Octopus Pendant |
| Colour: | Black |
| Measurement in cm: | Fitting Height: 73 Diameter: 70 |
| Lamps: | 8 x 3W G9 LED Non Dimmable Bulbs included |
| Wattage: | 230v 24W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
3E-KLCH-1044/8
Categories: lighting, Modern Day Chandeliers and Pendants
Reviews (0)
Related products
25W Power Supply for LED Strip Light
10W LED Non-Dimmable Driver
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-100-24V/CW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.