230v 3W G9 LED 3 Light Symmetrical Wires Fitting
| Product Code: | CA-KLCH-1274/3 |
| Product Name: | 230v 3W G9 LED 3 Light Symmetrical Wires Fitting |
| Colour: | Black |
| Measurement in cm: | Base Diameter: 12 Each Wire Length: 400 |
| Lamps: | 3 x 3W G9 LED Non Dimmable Bulbs included |
| Wattage: | 230v 9W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
CA-KLCH-1274/3
Categories: lighting, Modern Day Chandeliers and Pendants
Reviews (0)
Related products
230v 18W Colour Changing Waterproof LED fitting
60VA Electronic Looping Transformer
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
80W Power Supply for LED Strip Light
Single Remote RGB Controller
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Cool White
| Product Code: | YMW-3528-60/CW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |
60VA Electronic Transformer
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Warm White
| Product Code: | YMW-3528-60/WW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |


Reviews
There are no reviews yet.