230v 25W E14 Incandescent Clear Golf Ball bulb
| Product Code: | D00017 |
| Product Name: | 230v 25W E14 Incandescent Clear Golf Ball bulb |
| Colour: | Clear |
| Specifications: | Warm White: 2700K |
| Measurement in cm: | Height: 7.5 Diameter: 4.5 |
| Lifespan: | 1500 hours |
| Wattage: | 230v 25W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
D00017
Categories: Duralamp Collection, lighting
Reviews (0)
Related products
10W LED Non-Dimmable Driver
10W Dimmable Driver
50W Power Supply for LED Strip Light
25W Power Supply for LED Strip Light
Single Remote RGB Controller
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Warm White
| Product Code: | YMW-3528-60/WW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |


Reviews
There are no reviews yet.