230v 20W G4 Bi-Pin 3 Tube Glass Wall Light
| Product Code: | J-MW2037/3 |
| Product Name: | 230v 20W G4 Bi-Pin 3 Tube Glass Wall Light |
| Colour: | Satin with Frosted Tube Glass |
| Specifications: | Non Dimmable |
| Measurement in cm: | Height: 100 Width: 15 Depth: 11 |
| Lamps: | 3 x 12v G4 Bi-Pin |
| Wattage: | 230v 60W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
J-MW2037/3
Categories: Decorative Wall Lights, lighting
Reviews (0)
Related products
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Blue
5W LED Non-Dimmable Driver
Replacement COB LED Board Only 10W
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-60/WW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.