230v 1W LED SMD Square Recessed Step Light
| Product Code: | ST-LED-105SQ/WH |
| Product Name: | 230v 1W LED SMD Square Recessed Step Light |
| Colour: | White |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K |
| Measurement in cm: | Lengh: 8 Width: 8 Depth: 7.5 |
| Lamps: | 1 x 1W SMD LED |
| Wattage: | 230v 1W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
ST-LED-105SQ/WH
Categories: Indoor LED Step Lights, lighting
Reviews (0)
Related products
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-240S/WW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 2000lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
Single Remote RGB Controller
60VA Electronic Transformer
24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White
| Product Code: | YM-100-24V/NW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin/Lumen: | Natural White: 4000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.