230v 18W E27 Round Plain Bulkhead
| Product Code: | KLB-5522-P/BL |
| Product Name: | 230v 18W E27 Round Plain Bulkhead |
| Colour: | Matt Black with Opal White PC Cover |
| Specifications: | Die Cast Aluminium |
| Measurement in cm: | Diameter: 30 Depth: 9 |
| Lamps: | 2 x E27 |
| Wattage: | 230v 18W |
| IP Rating: | IP54 |
SKU:
KLB-5522-P/BL
Categories: lighting, Outdoor Bulkheads LED + E27
Reviews (0)
Related products
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
50W Power Supply for LED Strip Light
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Blue
230v 18W Colour Changing Waterproof LED fitting
10W Dimmable Driver
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-240S/CW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-100-24V/CW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.