X Connector Black with Frosted Cover
| Product Code: | AP-600XC/BL(with Frosted Cover) |
| Product Name: | X Connector Black with Frosted Cover |
SKU:
AP-600XC/BL(with Frosted Cover)
Categories: LED Aluminium Profiles, lighting
Reviews (0)
Related products
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-240S/CW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.