Two Core Twisted Fabric Cord
| Product Code: | SK-TWIST |
| Product Name: | Two Core Twisted Fabric Cord |
| Colour: | Available in: Chrome, Copper, Black and Antique Brass |
| Measurement in cm: | Available in your choice of length |
SKU:
SK-TWIST
Categories: lighting, Metal Pendants
Related products
Single Remote RGB Controller
230v 18W Colour Changing Waterproof LED fitting
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-100-24V/CW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-240S/WW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 2000lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-240S/CW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White
| Product Code: | YM-100-24V/NW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin/Lumen: | Natural White: 4000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

