230v 5W G4 Bi-Pin Gold Wind Wall Light
| Product Code: | Z-B001A/9-GOLD |
| Product Name: | 230v 5W G4 Bi-Pin Gold Wind Wall Light |
| Colour: | Gold |
| Specifications : | Non Dimmable |
| Measurement in cm: | Height: 55 Width: 45 Depth: 35 |
| Lamps: | 9 x 12v G4 Bi-Pin |
| Wattage: | 230v 45W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
Z-B001A/9-GOLD
Categories: Decorative Wall Lights, lighting
Reviews (0)
Related products
120W Power Supply for LED Strip Light
10W LED Non-Dimmable Driver
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Warm White
| Product Code: | YMW-3528-60/WW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-60/CW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.