230v 50W GU10 Single Adjustable Red Cord Spot Light on Plate
| Product Code: | FL-3090/1 |
| Product Name: | 230v 50W GU10 Single Adjustable Red Cord Spot Light on Plate |
| Colour: | White with Red Cord |
| Measurement in cm: | Diameter: 10 Depth: 14 |
| Lamps: | 1 x GU-10 |
| Wattage: | 230v 50W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
FL-3090/1
Categories: lighting, Spot Lights GU10 & G9 230V High Voltage & 12V Low Voltage
Reviews (0)
Related products
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Blue
24V 60W Dimmable Slimline LED Driver
80W Power Supply for LED Strip Light
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-240S/WW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 2000lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.