230v 50W GU10 Aluminium Anti-Glare Wide Rim Down Light
| Product Code: | ELC-3390/WH |
| Product Name: | 230v 50W GU10 Aluminium Anti-Glare Wide Rim Down Light |
| Colour: | White |
| Measurement in cm: | Diameter: 9.1 Height: 12 Cut Out: 8.1 |
| Lamps: | 1 x GU10 |
| Wattage: | 230v 50W |
| IP Rating: | IP 20 |
SKU:
ELC-3390/WH
Categories: Down Lights GU10 230V High Voltage, lighting
Reviews (0)
Related products
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Components
Single Remote RGB Controller
35W Power Supply for LED Strip Light
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-60/WW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Blue
60VA Electronic Transformer
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-240S/CW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.