230v 50W G5.3 Bi-PIN 4 Lights DR111 Rectangular Surface Mounted, Black
| Product Code: | HP-9724D/BL |
| Product Name: | 230v 50W G5.3 Bi-PIN 4 Lights DR111 Rectangular Surface Mounted, Black |
| Colour: | Black |
| Specifications: | Non Dimmable Reflector available in 24 and 48 Degrees Lamps included |
| Measurement in cm: | Height: 13 Length: 60 Width: 15 |
| Lamps: | 4 x BiPin G5.3 |
| Wattage: | 230v 200W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
HP-9724D/BL
Categories: Commercial Pendants And Spot Lights, lighting
Reviews (0)
Related products
80W Power Supply for LED Strip Light
10W Dimmable Driver
12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-240S/CW |
| Product Name: | 12v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
Single Remote RGB Controller
35W Power Supply for LED Strip Light
10W LED Non-Dimmable Driver
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-100-24V/CW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.