230v 50W G5.3 Bi-PIN 4 Lights AR111 Reflector Pendant
| Product Code: | HP-9014DM |
| Product Name: | 230v 50W G5.3 Bi-PIN 4 Lights AR111 Reflector Pendant |
| Colour: | Oxidated Silver |
| Specifications: | Non Dimmable Reflector available in 24 and 48 Degrees Lamps included |
| Measurement in cm: | Height: 104 Length: 32 Width: 7 |
| Lamps: | 4 x BiPin G5.3 |
| Wattage: | 230v 200W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
HP-9014DM
Categories: Commercial Pendants And Spot Lights, lighting
Reviews (0)
Related products
24V 60W Dimmable Slimline LED Driver
60VA Electronic Looping Transformer
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Components
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-100-24V/WW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 2000lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-60/CW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.