230v 40W New York Cylinder Wall Light
| Product Code: | LW-KLW-5118/SM |
| Product Name: | 230v 40W New York Cylinder Wall Light |
| Colour: | Smoke Glass Black Mesh |
| Measurement in cm: | Fitting Height: 65 Glass Depth: 20 Glass Width: 13 |
| Lamps: | 1 x E27 |
| Wattage: | 230v 40W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
LW-KLW-5118/SM
Categories: Decorative Wall Lights, lighting
Reviews (0)
Related products
120W Power Supply for LED Strip Light
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Blue
230v 18W Colour Changing Waterproof LED fitting
80W Power Supply for LED Strip Light
5W LED Non-Dimmable Driver
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Components
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-100-24V/CW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.