230v 40W E27 Small Leather & Iron Cone Metal Pendant, Brushed Aluminium
| Product Code: | T-KLCH-122-S/SL |
| Product Name: | 230v 40W E27 Small Leather & Iron Cone Metal Pendant, Brushed Aluminium |
| Colour: | Brushed Aluminium |
| Measurements in cm: | Full Height: 135
Metal Shade: H:18 Diameter:25 |
| Lamps: | 1 x E27 |
| Wattage: | 230v 40W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
T-KLCH-122-S/SL
Categories: lighting, Metal Pendants
Related products
60VA Electronic Transformer
24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
10W Dimmable Driver
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-60/WW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

