230v 40W E27 Nest Pendant
| Product Code: | G-KLCH-70/GD |
| Product Name: | 230v 40W E27 Nest Pendant |
| Colour: | Gold |
| Measurement in cm: | Fitting Height: 175
Shade Height: 50 Diameter: 32 |
| Lamps: | 1 x E27 (Bulbs not included) |
| Wattage: | 230v 40W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
G-KLCH-70/GD
Categories: lighting, Metal Wire/Mesh Pendants
You may also like…
230v 40W E27 Nest Ceiling Fitting
Related products
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Warm White
| Product Code: | YMW-3528-60/WW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |
25W Power Supply for LED Strip Light
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
10W LED Non-Dimmable Driver
60VA Electronic Looping Transformer
Single Remote RGB Controller
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Cool White
| Product Code: | YMW-3528-60/CW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |

