230v 40W E27 Branch Glass Wall Light, Satin Gold
| Product Code: | CA-KLW1626/SG |
| Product Name: | 230v 40W E27 Branch Glass Wall Light, Satin Gold |
| Colour: | Satin Gold with Opal White Glass |
| Measurement in cm: | Height: 22
Depth: 27 Base Diameter: 10 Shade Diameter: 20 |
| Lamps: | 1 x E27 |
| Wattage: | 230v 40W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
CA-KLW1626/SG
Categories: Decorative Wall Lights, lighting
Related products
24V 60W Dimmable Slimline LED Driver
25W Power Supply for LED Strip Light
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-60/CW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
Replacement COB LED Board Only 10W
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Cool White
| Product Code: | YMW-3528-60/CW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |

