230v 40W E14 Large Lace Pendant, Chrome
| Product Code: | KLCH-5312L/ST |
| Product Name: | 230v 40W E14 Large Lace Pendant, Chrome |
| Colour: | Chrome |
| Measurement in cm: | Full Height: 120 Metal Shade: H:25 Diameter:40 |
| Lamps: | 3 x E14 |
| Wattage: | 230v 120W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
KLCH-5312L/ST
Categories: lighting, Metal Pendants
Reviews (0)
Related products
24V 96W Dimmable Slimline LED Driver
60VA Electronic Looping Transformer
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Components
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Warm White
| Product Code: | YM-3528-60/WW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.