230v 40W Cedar Glass Pendant, Amber
| Product Code: | A-KLCH-9181/AB |
| Product Name: | 230v 40W Cedar Glass Pendant, Amber |
| Colour: | Amber Glass & Brass |
| Measurement in cm: | Fitting Height: 150
Glass Height: 20 Glass Diameter: 19 |
| Lamps: | 1 x E27 |
| Wattage: | 230v 40W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
A-KLCH-9181/AB
Categories: Glass Pendants, lighting
Related products
60VA Electronic Looping Transformer
10W Dimmable Driver
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-100-24V/CW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
10W LED Non-Dimmable Driver
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Warm White
| Product Code: | YMW-3528-60/WW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |

