230v 3W G9 LED Linear Pendant
| Product Code: | T-KLCH-1478/BL |
| Product Name: | 230v 3W G9 LED Linear Pendant |
| Colour: | Black |
| Measurement in cm: | Fitting Height: 165 Length: 85 Width: 12 Glass Diameter: 12 |
| Lamps: | 4 x 3W G9 LED Non Dimmable Bulbs included |
| Wattage: | 230v 12W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
T-KLCH-1478/BL
Categories: lighting, Modern Day Chandeliers and Pendants
Reviews (0)
Related products
24V 60W Dimmable Slimline LED Driver
60VA Electronic Looping Transformer
10W Dimmable Driver
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-100-24V/CW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.