230v 3W G9 LED Fizz Pop Wall Light
| Product Code: | 3E-KLW-105/AB |
| Product Name: | 230v 3W G9 LED Fizz Pop Wall Light |
| Colour: | Antique Brass and Clear Glass |
| Measurement in cm: | Height: 34 Depth: 20 Diameter: 15 |
| Lamps: | 1 x 3W G9 LED (Non Dimmable Bulbs included) |
| Wattage: | 230v 3W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
3E-KLW-105/AB
Categories: Decorative Wall Lights, lighting
Reviews (0)
Related products
24V 60W Dimmable Slimline LED Driver
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Warm White
| Product Code: | YMW-3528-60/WW |
| Product Name: | 230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter , Warm White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Silicone Covered Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K / 390lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 7 Width: 11 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 230v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP65 |
25W Power Supply for LED Strip Light
35W Power Supply for LED Strip Light
10W Dimmable Driver
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White
| Product Code: | YM-100-24V/NW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin/Lumen: | Natural White: 4000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.