230v 36W LED SMD Brushed Coffee Round Pendant
| Product Code: | K-LED-3380-60/BC |
| Product Name: | 230v 36W LED SMD Brushed Coffee Round Pendant |
| Colour: | Brushed Coffee |
| Specifications: | Dimmable on Request |
| Kelvin/Lumin: | Warm White: 3000K / 1620ml |
| Measurement in cm: | Fitting Height: 120 Shade: Height: 10 Diameter: 60 |
| Wattage: | 230v 36W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
K-LED-3380-60/BC
Categories: LED Pendants, lighting
Reviews (0)
Related products
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-100-24V/CW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Components
Single Remote RGB Controller
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White
| Product Code: | YM-100-24V/NW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin/Lumen: | Natural White: 4000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.