230v 20W G4 Bi-Pin or G9 LED 3W Cylinder Glass Pendant
| Product Code: | CA-KLCH-008/AB |
| Product Name: | 230v 20W G4 Bi-Pin or G9 LED 3W Cylinder Glass Pendant |
| Colour: | Chrome with Amber Glass |
| Specifications: | Non Dimmable |
| Measurement in cm: | Full Height: 150 Glass: Height: 14 Diameter: 10 |
| Lamps: | 1 x 12v G4 Bi-Pin or 1 x 230v G9 LED |
| Wattage: | G4 Bi-Pin: 12v 20W or G9: 230v LED 3W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
CA-KLCH-008/AB
Categories: Glass Pendants, lighting
Reviews (0)
Related products
5W LED Non-Dimmable Driver
120W Power Supply for LED Strip Light
230v 8W LED SMD 56cm Picture Light
80W Power Supply for LED Strip Light
60VA Electronic Transformer
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-60/CW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.